m-dach pokrycia dachowe
O FIRMIE   /   NASZE REALIZACJE   /   SKŁAD DEKARSKO-BUDOWLANY   /   KONTAKT  


BLACHY DACHOWE, TRAPEZOWE - BRATEX

Blachodachówki posiadają estetyczne kształty, które do złudzenia przypominają klasyczne rodzaje dachówek ceramicznych, zachowując przy tym walory użytkowe i kosztując mniej.


Profile blachodachówek:Klasy produktów:


Blachy dachowe stalowe i aluminiowe zabezpieczone są powłoką lakierniczą składającą się z kilku warstw charakteryzujących się odrębnymi właściwościami.
Bratex Dachy jest producentem dostarczającym pokrycia dachowe z różnych półek. Wszystkie profile blach- za wyjątkiem panelu dachówkowego integra - dostępne są w czterech klasach produktów, których poziom zalet pozwala wybrać produkt dopasowany do potrzeb inwestora.
Każdy materiał ma swoje właściwości i specyfikację techniczną. W celu łatwiejszego zorientowania się w indywidualnych różnicach między poszczególnymi klasami prezentujemy poniższą tabelkę.


Blachy trapezowe:


Podsufitka drewnopodobna T8


Zalety stalowej podsufitki T8:
Nie wymaga konserwacji, odporna na zmiany temperatury, odporna na promienie UV, nie wygina się, kolor nie płowieje, oferowana dowolna długość, łatwa instalacja. Do wykończeń dostępna jest blacha płaska, na przykład dla listew mocujących typu J i H. Podsufitka drewnopodobna dostępna jest tylko jako profil trapezu T8. Blachy trapezowe Bratex dostępne są jako klasy produktów Prestige, Premium, Standard i Aluminium .

Copyright (C) M-DACH - Pokrycia dachowe / Dekarstwo

Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

Wólka Rokicka, Kolonia 71A

tel. 726 406 831, 725 988 866