m-dach pokrycia dachowe
O FIRMIE   /   NASZE REALIZACJE   /   SKŁAD DEKARSKO-BUDOWLANY   /   KONTAKT  

BLACHODACHÓWKI - BUDMAT

System stalowych pokryć dachowych BUDMAT od lat z powodzeniem tworzy dom. Jest jego zwieńczeniem i doskonałym dopełnieniem. Nasze pokrycia dachowe zapewniają komfort, bezpieczeństwo i tak potrzebny każdemu z nas spokój. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania na dach i spełniamy marzenia o domu idealnym. Firma BUDMAT jako jedyna firma w Polsce posiada Indywidualny Certyfikat Dachu potwierdzający zawartość cynku 275 g/m2, który chroni dach przed korozją i gwarantuje trwałość na długie lata.
Zalety blachodachówki BUDMAT:

  - Najlepsze wzory blachodachówki produkowane z najwyższej jakości szwedzkiej stali dostarczanej przez renomowany koncern hutniczy SSAB,
  - Indywidualny Certyfikat Dachu potwierdzający jakośćproduktu,
  - Do 30 lat gwarancji,
  - Zabezpieczona najlepszymi powłokami ochronnymi,
  - Łatwy i szybki montaż,
  - Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na dach – niewielki ciężar blachodachówki pozwala na jej zastosowanie przy renowacji starych obiektów, a przy budowie nowych daje możliwość wykonania lżejszej konstrukcji więźby dachowej, co sprawia, że pokrycie jest bardziej ekonomiczne,
  - Bardzo szerokie możliwości w doborze kolorystyki,
  - Estetyczna oraz łatwa w utrzymaniu czystości,
  - Nie wymaga specjalnej konserwacji,
  - Kompleksowość realizacji – dzięki możliwości wykonania dachu w komplecie z produkowanym przez BUDMATŽ - Stalowym Systemem Rynnowym Flamingo - kompletny system dachowy posiadający 30 lat gwarancji.

Najważniejsze parametry dachu:
- 275 g/m2 - minimalna masa powłoki cynkowej dla blach powlekanych,
- 25 ľm - minimalna grubość powłoki lakierniczej,
- 0,5 mm zalecana grubość blachy.
Blachodachówka WENUS

Smukła i wysoka fala, elegancka linia oraz oryginalne przetłoczenie - to walory wyróżniające blachodachówkę WENUS. Nowoczesny park maszynowy, użycie do produkcji szwedzkiej blachy z powłokami PRELAQŽ oraz zastosowanie innowacyjnych technologii gwarantują wyjątkową odporność produktu. Pisemna gwarancja na blachodachówkę w zależności od rodzaju powłoki może obejmować okres do 30 lat. Dostępność blachodachówki w wielu kolorach do wyboru zwiększa jej atrakcyjność, dając klientowi pełen komfort w decydowaniu o kolorystyce dachu.
,

Blachodachówka ARIA

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych blachodachówek na rynku. Wielokrotnie nagradzana: za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz Klientów za: elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość - do 30 lat gwarancji. Dzięki możliwości wykonania jej w dowolnym kolorze, potrafi spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Dzięki temu doskonale sprawdza się zarówno na nowych, remontowanych jak i zabytkowych obiektach dodając im wyrazistego i niepowtarzalnego charakteru.
Blachodachówka SARA

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych blachodachówek na rynku. Wielokrotnie nagradzana: za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz Klientów za: elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość - do 30 lat gwarancji. Dzięki możliwości wykonania jej w dowolnym kolorze, potrafi spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Dzięki temu doskonale sprawdza się zarówno na nowych, remontowanych jak i zabytkowych obiektach dodając im wyrazistego i niepowtarzalnego charakteruBlachodachówka ZEFIR

Najbardziej ekonomiczna z dostępnych na polskim rynku blachodachówek dzięki wydłużonej linii modułu. Mistrzowsko łączy jakość z trwałością, estetykę wykonania z nieograniczonymi możliwościami zastosowania oraz prostotę z łatwością i szybkością montażu. Doskonale nadaje się do wykonywania stalowych i nowoczesnych pokryć na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych, budynkach wielkogabarytowych, a także obiektach gospodarczych.

Copyright (C) M-DACH - Pokrycia dachowe / Dekarstwo

Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

Wólka Rokicka, Kolonia 71A

tel. 726 406 831, 725 988 866